Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sosyal Medyada "Harlem Shake" Çılgınlığı

İlginçKomik-

Harlem Shake Çılgınlığı

Gün geçmiyor ki internet aleminde yeni bir akım başlamasın. Geçen yılı PSY'nin Gangnam Style ile tüm dünyada ne kadar etkili olduğunu seyrederek geçirdik. Ancak bu keşmekeş hayat içerisinde insanların hep bir arayış, kendilerini eğlendirecek bir şeyler bulma çabası içerisinde olduğunu görüyoruz. Tabi ki bu da her geçen gün yeni bir akımın ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu sefer ki akım Harlem Shake akımı.

DJ. Baauer'in 30 saniyelik Harlem Shake müziğinin 2012'de piyasaya çıkmasının ardından PSY'nin yavaş yavaş popülerliğini yitirmeye başladığı noktada bir grup insanın 30 saniyelik müzik eşliğinde yaptıkları dans 2013'ün başlarında hızlı bir şekilde yayılmaya başladığını görüyoruz. İnsanlar akın akın farklı şekil ve versiyonlarda Harlem Shake videoları çekiyorlar ve gerçekten çok ilginç şeyler ortaya çıkıyor.

Dansın konsepti çok basit. İlk 15 saniyede maskeli bir insan tek başına dans ediyor ve etrafındaki kimse onu umursamıyor. 15 saniye sonra ise herkes değişik kıyafet ve hareketler ile dansa katılıyor.

Böyle olunca da paylaşmaya değer videolar ortaya çıkmış oluyor. İşte birbirinden ilginç Harlem Shake videoları...

Kaynak: http://www.biafor.blogspot.com/2013/02/h...

Akımı başlatan video..

Askeri Versiyon..

Yavru köpekler

Rusya Style

Su Altında Harlem Shake..

Harlem Shake Konserde..

Süper Aile..

Türk Düğünü..

Karışık Versiyon..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
heroercan
heroercan

korktum amk :D

TWITTER'DA NE DİYORLAR?

gülsüm
gülsüm@g_l_s_m_93

@sondakikaonedio oha bu resmen korkutucu artik

Gupse
Gupse@1Gupse

Ne tatlı videolar olmuş öyleee! Sosyal Medyada "Harlem Shake" Çılgınlığı http://t.co/ZltxqPSr

Başlıklar

GangnamRusya
Görüş Bildir