Hangi Game Of Thrones Karakterisin?

Komik-

Peki, vefasız sevgiliyi beklediğimiz gibi yolunu gözlediğimiz bu dizideki hangi karakter size daha uygun? "Bu testte ya yaşarsın ya da ölürsün". Hazırsanız başlayalım!

Lisede nasıl bir öğrenciydin?

Tenefüslerde koşa koşa tuvalete dedikodu - sigaraya giden
Hiç kimseyle konuşmayıp, kaloriferin dibinde kitap okuyan cool öğrenci
Dersi derste dinleyip, ödevlerini aksatmayan inek tipi öğrenci
Ben lise okumadım. Ortaokul terkim.

Hangi mevsimin insanısın?

Yaz
Kış
Her mevsimde, başka bir mevsimi özlüyorum.
Sonbahar
İlkbahar

Hangi renk senin rengin?

Gri
Kırmızı
Altın sarısı
Seçmek zorunda mıyım?

Bir ordunun komutanı olduğunu düşün. Karşında da en az senin kadar güçlü bir ordu var. Bu orduyla nasıl savaşırsın?

İlk önce yenilmiş gibi yaparak geri çekilir, sonra da hilal taktiğiyle etraflarını sararım.
Yiğitçe karşılarına çıkarım.
Barış yapar ve dürüstçe geri çekilirim.
İlk önce barış yapıp, sonra arkalarından saldırırım.

Yolda yürürken birisinin düştüğünü gördün. Tepkin ne olurdu?

Yardım ederim. Hatta ihtiyacı varsa hastaneye götürürüm.
Gülmekten yardım edemem.
Ne, birisi mi düşmüş?
Yardım etmem. Düştüğü yerden kalkmasını kendi başına öğrenmeli.

Hangi tip romanları seversin?

Varoluşu sorgulayan, kimsenin anlamadığı postmodern romanlar
Aşk romanları
Köy hayatını anlatan toplumsal gerçekçi romanlar
Sonunda seri katilin yakalanmadığı cinayet romanları
Roman okumam varsa filmini seyrederim.

Bu akşam yıllardır hoşlandığın biriyle yemeğe çıkacaksın. Onunla nereye gitmek istersin?

Yıllardır hoşlandığım biri mi?
Ocakbaşına, karnım doymuyor öbür türlü
Evde takılsak daha iyi olur..
Lüks bir gece klübüne

Sevgilinle/eşinle annen arasında kaldın. Nasıl bir tercih yaparsın?

Tabii ki de eşimi seçerim.
İkisini de seçemem. Çünkü ikisinin de yeri ayrı benim için.
Tabii ki de annemi seçerim.
İkisine de çok pis ayar veririm, ağızlarını açamazlar bir daha.

Şu anda aşağıdaki yataklardan hangisinde yatmak istersin?

Dağınık bir yatakta
Bir yer yatağında
Kitap okuyarak
Denize bakarak

Arkadaşlarına nasıl hitap edersin?

Kanka
Oğlum/kızım
Canım
Hiçbiri

Birisiyle flört etme tarzını nasıl açıklarsın?

Flörtün başkanıyım. İstediğimi elde edebilirim.
Coolum. Zor kişiyi oynarım.
Flört etmekle ilgilenmiyorum, bu soruyla ilgilenmediğim gibi.
Çok gevşeğim bu konularda. Nefes alsa yeter bana zaten!

Arkadaşlar arasında nasıl tanımlanırsın?

Saman Altından Su Yürüten
Arkadaşlar beni pek tanımlamıyor.
İhtiraslı
Kuralcı
Alaycı
Alıngan

Westeros'ta ıssız bir adaya düştün. Yanına ne alırdın?

Karşı cinsten birkaç kişi - Hayat başka türlü geçmez.
Sevdiklerimi - onlarsız yapamam.
Kılıcımı - birisi saldırırsa kendimi korumam gerekir
Yiyecek.
Güneş Kremi

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister

Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

Aaaa Aynı Ben! Sansa Stark

Aaaa Aynı Ben! Sansa Stark

Sizi tanımlayan en doğru kelime "kırılgan". Fazlasıyla hassassınız. Size bu yüzden aptal deseler de yapacak bir şey yok dünya çok kötü. Ancak bu hümanistliğinizi derhal bırakmanız gerektiğini de çok iyi biliyorsunuz. Siz tam bir aşk insanısınız. Sizin için aşık olmak için uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Ufak bir tebessüm ya da güzel bir koku sizi herhangi birine aşık etmeye yeter. Tek bir kötü özelliğiniz var, o da dedikodu!

Ejderhalarım Nerede? Daenerys "Khaleesi" Targeryan

Ejderhalarım Nerede? Daenerys "Khaleesi" Targeryan

Asalet kelimesi ete kemiğe bürünse, sizin gibi olurdu herhalde. Yardımseverlik sizin için asla bir angarya değil. Aksine bir keyif. Hatta birilerinin başı sıkışsa da yardım etsem diye dört gözle etrafınıza bakınıyorsunuz. Sizi elde etmek dünyanın en zor şeyi. Ancak birisi sizi elde ederse, ona kul köle, daha doğrusu "güneş ve yıldız" olabilirsiniz. Yaz, kum, güneş ve denizi çok sevdiğiniz zaten söylememe gerek yok!

o_0 : Joffrey Baratheon

o_0 : Joffrey Baratheon

Siz tam bir sosyopatsınız. Elinizde imkan olsa herkesi gözünüzü kırpmadan katledersiniz. Ancak bu katliam amaçsız olamaz. Mesela bir insan aptalsa o insan öldürülmelidir. Hem de acı çekerek. Bunun yanında fazlasıyla gösteriş meraklısınız. Alfasınız: Mesela herhangi bir grupta mutlaka siz lider olmalısınız. E haliyle! Çünkü siz hariç herkes aptal!..

Kural İnsanı: Ned "Eddard" Stark

Kural İnsanı: Ned "Eddard" Stark

Siz tam bir düz adamsınız. Kurallar hayatınıza hükmediyor. Bu kuralcılığınız çoğu zaman başınıza bela da açıyor. Sizin tanımlayan bir başka kelime ise cesaret. Ancak cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizgiyi hiç mi hiç bilmiyorsunuz. Muhtemelen bir köy ya da kasaba da oturuyorsunuz. Şundan eminsiniz ki siz de üst düzey yönetici olma potansiyeli var ancak sıradan yaşamı çoktan tercih etmişsiniz.

Plancı: Jamie Lannister

Plancı: Jamie Lannister

Sizi tanımlayan en doğru kelime ukala. Ancak bunun için çok geçerli sebepleriniz var. Bir kere tipiniz düzgün ama tek başına bu bile sizi anlatmaya yeterli değil. Öncelikle hüzünlü bir insansınız. Bu görünmesin diye insanlarla aranıza kalın duvarlar örüyorsunuz. Yine dışarıdan görünmemek kaydıyla plancısınız. Sadece bu planları hayata geçirecek kadar çalışkan değilsiniz.

Hodor Hodor Hodor

Hodor Hodor Hodor

Sizi tanımlayan tek kelime Hodor. Hodor olduğunuz zamanlarda bile Hodorsunuz. Hodorluk tek başına bile Hodorluğunuzu ifade ediyor. Hodor Hodor. Hodor ki ne Hodor. Hodor. Bir daha Hodor. Son kez Hodor. Hodor. Hodor.

Evlerden Irak: Theon Greyjoy

Evlerden Irak: Theon Greyjoy

Sizin için dünyanın en gevşek adamı demek sanırım yanlış olmaz. Nerede ne konuşacağınızı ne yazık ki bilmiyorsunuz. Karşı cins konusunda hiç seçici değilsiniz, önünüze gelen her kişiyle beraber olabilirisiniz. Ayrıca yeni tanıştığınız birisiyle hemen el kol şakalarına başlıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızı ise gözünüzü kırpmadan satabilirsiniz. Kısacası evlerden ırak birisiniz!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dry-ock
Dry Ock

tabiki Ejderhalarım Nerede? Daenerys "Khaleesi" Targeryan :)

ahsen..d
xx.

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

gamze-karakoc
Gamze Karakoç

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

naz-deniz-gulmez
Naz Deniz Gülmez

hodor hodor hodor

www.kitapsozler.com
kitapsozler.com

Game of Thrones Replikleri, Taht Oyunları Replikleri, Game of Thrones Karakterleri ve İsimleri, Taht Oyunları Karakterleri ve İsimleri http://www.kitapsozler.com/game-of-thrones-replikleri/

yagmurersin
Yağmur Ersin

khaleesi mother of dragons :D

betul-nane-limon-guzel
Betül-Nane Limon Güzel

Aaaa Aynı Ben! Sansa Stark Sizi tanımlayan en doğru kelime "kırılgan". Fazlasıyla hassassınız. Size bu yüzden aptal deseler de yapacak bir şey yok dünya çok kötü. Ancak bu hümanistliğinizi derhal bırakmanız gerektiğini de çok iyi biliyorsunuz. Siz tam bir aşk insanısınız. Sizin için aşık olmak için uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Ufak bir tebessüm ya da güzel bir koku sizi herhangi birine aşık etmeye yeter. Tek bir kötü özelliğiniz var, o da dedikodu!

mesut-ulkumuz-vatanimiz
Mesut ERTAŞ

hodor...:) aman tanrım didim...:)

beyza61
beyza yavuz

Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

senay-mimi-kabalci
Senay Mimi Kabalcı

hodor hodor hodor hodor. meali: hodor çıktım ya la :D

greyjoy
harley quinn

o_0 : Joffrey Baratheon o_0 : Joffrey Baratheon Siz tam bir sosyopatsınız. Elinizde imkan olsa herkesi gözünüzü kırpmadan katledersiniz. Ancak bu katliam amaçsız olamaz. Mesela bir insan aptalsa o insan öldürülmelidir. Hem de acı çekerek. Bunun yanında fazlasıyla gösteriş meraklısınız. Alfasınız: Mesela herhangi bir grupta mutlaka siz lider olmalısınız. E haliyle! Çünkü siz hariç herkes aptal!..

sapientia
Sapientia

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

evin-tarhan-gunduz
Evin Tarhan Gündüz

khaleesi ,ejderhalarım nerede :D benim için bir onurdur ejderhaların anası olmak :D

runasfah
Hafsa Nur Yanık

"Ejderhalarım Nerede? Daenerys "Khaleesi" Targeryan" :)

sw-.357-magnum
Öztürk

Kural İnsanı: Ned "Eddard" Stark adamın dibi dibi Siz tam bir düz adamsınız. Kurallar hayatınıza hükmediyor. Bu kuralcılığınız çoğu zaman başınıza bela da açıyor. Sizin tanımlayan bir başka kelime ise cesaret. Ancak cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizgiyi hiç mi hiç bilmiyorsunuz. Muhtemelen bir köy ya da kasaba da oturuyorsunuz. Şundan eminsiniz ki siz de üst düzey yönetici olma potansiyeli var ancak sıradan yaşamı çoktan tercih etmişsiniz.

atamanbey
erdem keklik

ned stark !!

nuraykismiroglu
nuraykismiroglu

Khaleesi = ben :):):):):)

vatanss
enes vatansever

Sizi tanımlayan tek kelime Hodor. Hodor olduğunuz zamanlarda bile Hodorsunuz. Hodorluk tek başına bile Hodorluğunuzu ifade ediyor. Hodor Hodor. Hodor ki ne Hodor. Hodor. Bir daha Hodor. Son kez Hodor. Hodor. Hodor.

perihanmutlu.erdogan
Perihan Mutlu Erdoğan

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister Yeryüzüne gelmiş en özel kişi olabilirsiniz. Buna rağmen çevrenizde sizi seven kimse yok, zekanızı kıskandıklarından herhalde. Ama bu bile sizin için önemli değil; çünkü çok gerçekçisiniz. Zaten sizin için cevaplar insanlarda değil kitaplarda; varoluşu orada buluyorsunuz ancak. Çok esprilisiniz ancak bu esprileri kimse anlamıyor. Zarar yok siz içten içe alay etmek için yapıyorsunuz espriyi zaten. Ayrıca adalet timsalisiniz. En kötü özelliğinizse kimsenin anlamadığı kelimeleri cümle içinde kullanmak. Ziyan yok anlayan anladı!..

moonshine
Ipek Atak

joffrey baratheon :D

gulenadam
Gülen Adam

Plancı: Jamie Lannister =)

alieren-hale
Alieren Hale

Tyrion Lannister

eskizci
Akın Gergöy

khaleesiiiii...

tolgatebeer
tolgatebeer

khaleesi

yasin.tekelioglu
Yasin Tekelioğlu

theon adamım yaa :D

samcro
sam cro

ramsay bolton

dellydolly
sezgin yılmaz

hodor hodor hodor....

orophine
Turgay Bağan

Sir Jamie !

tugrulgokpinar
Tuğrul Gökpınar

Evlerden Irak: Theon Greyjoy // Sizin için dünyanın en gevşek adamı demek sanırım yanlış olmaz. Nerede ne konuşacağınızı ne yazık ki bilmiyorsunuz. Karşı cins konusunda hiç seçici değilsiniz, önünüze gelen her kişiyle beraber olabilirisiniz. Ayrıca yeni tanıştığınız birisiyle hemen el kol şakalarına başlıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızı ise gözünüzü kırpmadan satabilirsiniz. Kısacası evlerden ırak birisiniz!

mhsmheyecan
Mahsum Heyecan

sansa stark çıktı. erkek adama da bu çıkmaz ki

normajeaneledger
Dilay Kö

Sir jaime Lannister hell yeahh :D

blackcat
Neslihan berat

lan :D Joffrey Baratheon

starchild
Doğan Uluocak

Bu ne yau :) dövseydiniz :D / Kural İnsanı: Ned "Eddard" Stark / Siz tam bir düz adamsınız. Kurallar hayatınıza hükmediyor. Bu kuralcılığınız çoğu zaman başınıza bela da açıyor. Sizin tanımlayan bir başka kelime ise cesaret. Ancak cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizgiyi hiç mi hiç bilmiyorsunuz. Muhtemelen bir köy ya da kasaba da oturuyorsunuz. Şundan eminsiniz ki siz de üst düzey yönetici olma potansiyeli var ancak sıradan yaşamı çoktan tercih etmişsiniz.

abdullah.r.yaylaci
Abdullah Yaylacı

Hodor çıktı la :\

hope
Diabolus

Khaleesi çıktı :D

starchild
Doğan Uluocak

Evlerden Irak: Theon Greyjoy

hsynccl
hsynccl

DaeDaenerys "Khaleesi" Targeryan :D obaaa :D

narkozcu21
İlyas Suat Özkan

Tyrion Lennister(adam gibi adam) çıktı

swensea16
Talha Suçiçeyi

khaleesi cıktı mk :D

sadik-disli
Sadık Dişli

Tyrion Lannister

mrkybl
Emre Kayabal

Theon Greyjoy çıktı. Arkadaş hiç de sevmem bu bebeyi. Demekki millette beni sevmiyor :( sahdusa :D

serkanst
serkanst

Tyrion Lannister çıktı ya la, en sevdiğim küçük adam, kendimle gurur duydum :D

caner-yilmaz
Caner Yılmaz

Kural İnsanı: Ned "Eddard" Stark çıktı :)

heymontaigne
heymontaigne

theon greyjoy çıktı aq

aysencolgecen
Ayşena Çölgeçen

tyron lannister çıktı lan

fatihcetin
fatih çetin

Adam Gibi Adam: Tyrion Lannister

nursen-cift
Nursen Cıft

bende bende :)

TWITTER'DA NE DİYORLAR?

Mehmet Şahin
Mehmet Şahin@mehmetsahin__

Hodor senin babandır @onediocom

ozgur
ozgur@zgrozyldz

“@onediocom: Hangi Game Of Thrones karakterisin? Testi çöz, öğren! http://t.co/E9uK2avB1I http://t.co/dxvZ073va5” Khaleesi oldum lan hahaha

mali sasmaz
mali sasmaz@maliifalitiko

@onediocom küçük şeytan çikacak diye çözmüyorum

Follow @TheVampsCon
Follow @TheVampsCon @zehradamladal

@onediocom Daeneryes 😁😜

naz
naz@adviyebarlas

@onediocom

Başlıklar

AşkGame of ThronesIrak
Görüş Bildir